Collection: All

34 products
  • Pear Jam
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Blueberry Jam
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Niagara Peach Jam
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jam Gift Boxes
    Regular price
    from $12.99
    Sale price
    from $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Jam
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Boxed Lunches
    Regular price
    $13.50
    Sale price
    $13.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Lime
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries 1 pint
    Ripens July 10th.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Red Pepper Jelly
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Cherries
    Ripens June 20th.
    Regular price
    from $6.99
    Sale price
    from $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries
    Ripens May 20th.
    Regular price
    from $6.99
    Sale price
    from $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberry Rhubarb Jam
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NO SUGAR ADDED Raspberry Jam
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Muffins (pkg of 6)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Middle Age Spread
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out